CARLOS LORENTE

CARLOS LORENTE
Przewodnik wysokogórski

JORDI COROMINAS

JORDI COROMINAS
Przewodnik wysokogórski z akredytacją UIAGM


.

PIRINEO VERTICAL powstało w dolinie Benasque, w samym sercu Pirenejów Aragońskich. Oferta firmy nie ogranicza się jednak tylko do Pirenejów. Możesz skorzystać z naszych usług przewodnickich w dowolnym zakątku świata.

Ponieważ zajmujemy się zawodowo przewodnictwem od ponad 10 lat, mamy pełną świadomość, że powierzasz w nasze ręce Twój czas, pieniądze i marzenia.

Dlatego przyświecają nam trzy główne zasady:

Redukcja ryzyka

Naszym podstawowym celem jest zadbanie o Twoje bezpieczeństwo podczas aktywności, które z nami realizujesz. Góry są miejscem, w którym nigdy nie można zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa, gdyż decyduje o tym wiele różnych czynników. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Ci maksymalną redukcję ryzyka w każdych okolicznościach.

Spersonalizowany kontakt

Decydując się na kontakt z PIRINEO VERTICAL rozmawiasz bezpośrednio z przewodnikiem, który będzie Ci towarzyszyć w górach.

Dynamika naszej pracy bazuje na wyjściach w góry z grupami o ograniczonej ilości osób. Dzięki temu każdemu uczestnikowi możemy poświęcić odpowiednią ilość uwagi, a kontakt staje się bardziej personalny.

Wysoka jakość

Nasz sposób pracy, opierający się na redukcji ryzyka, nie wpływa w żadnym razie na atrakcyjność i różnorodność naszej oferty. Przy realizacji działań staramy się, by Twoje cele stały się również naszymi.
© all right reserved.